Luxusné pánske košele

Moderné pánske košele, v ktorých sa budete cítiť pohodlne. U nás nájdete pánske košele SLIM FIT, ale aj REGULAR strih. Od veľkosti XXS pre študentov a pánov s veľkým srdcom no menším vzrastom až po pravých pivárov 7XL. Ponúkame elegantné košele vhodné pre všetkých, ktorí sa cítia dobre v tomto už dlhé desaťročia najviac preferovanom pánskom oblečení. Ponúkame klasické goliere, žraločí golier ako aj frakový golier či kolárik pre kňazov. Jednoducho vieme ušiť košeľu pre každého, pretože sme výrobcovia! Slovenská kvalita, možnosť šitia na mieru.

Pánska košela dlhý rukáv

67 položiek

Veľkosť košele:

Zobraziť:

Pánska košela krátky rukáv

10 položiek

Veľkosť oblečenia:

Zobraziť:

Kňazské košele

8 položiek

Veľkosť košele:

Zobraziť:

Pánska košeľa

Pánske košele sú nevyhnutný kúsok oblečenia pre každého managera. V každej pánskej košeli by sa chlap mal cítiť komfortne a pohodlne, košeľa musí byť pekná, rovná a nesmie sa vyťahovať z nohavíc. Ak sa jedná o košeľu na svadbu alebo inú slávnostnú príležitosť, je nutné ku košeli použiť francúzsku kravatu alebo motýlik, vtedy však chlap musí byť zapnutý až po poslednú gombičku na krku.

Aj nosenie saka na košeľu si vyžaduje svoje pravidlá. Podľa najnovších a zároveň moderných pravidiel by manžeta košele mala byť z pod rukávu saka viditeľná po manžetový gombík.

Aj Vy máte takýto bontón predpísaný od Vášho zamestnávateľa alebo sa takto musíte obliekať kvôli Vašim zákazníkom? Ste nadrozmerný chlap a máte problémy s dodržaním vyššie uvedených pravidiel?

Sme tu pre Vás, okrem klasických rozmerov M-3XL šijeme aj košele na mieru ale aj klasické veľkosti pre menších mužov alebo aj väčších od veľkosti XXS do 7XL. Veľké brucho, široké ramená, dlhé ruky alebo iné problémy, s ktorými si hravo poradíme.

 

Koľko stojí košeľa na mieru? U nás je príplatok 15€. V tejto cene je zahrnutá komunikácia so zákazníkom a tvorba unikátneho strihu priamo na mieru. Následné strihanie košele a šitie košele. Máte záujem o viac košieľ? V tom prípade Vám vieme ušiť košele so zľavou. Všetko je o individuálnej dohode.

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info