Rúško na tvár - Respirátor FFP3

Hodnotenie produktu: 4.57/5 (744x)

Vaše hodnotenie:

Rúško na tvár - Respirátor FFP3

Polomaska ​​X 310 SV FFP3 NR D a ​​X 320 SV FFP3 NR D sú navrhnuté tak, aby chránili dýchací systém pred časticovými aerosólmi, vodnými aerosólmi (prach, dym) a aerosólmi s kvapalnou disperznou fázou (hmla), pre ktoré je MAC ≥0,05 mg / m3, ak je koncentrácia dispergovaná fáza nepresahuje 30 x NDS.

8,90 € s DPH

29,90 € s DPH Zľava 21 €

Import kód: 6618

Dostupnosť: Skladom

PN-EN 149 +A1:2010

 

CE 1437

Certifikát: EU / 171/2019/1437

Polomaska ​​X 310 SV FFP3 NR D a ​​X 320 SV FFP3 NR D sú navrhnuté tak, aby chránili dýchací systém pred časticovými aerosólmi, vodnými aerosólmi (prach, dym) a aerosólmi s kvapalnou disperznou fázou (hmla), pre ktoré je MAC ≥0,05 mg / m3, ak je koncentrácia dispergovaná fáza nepresahuje 30 x NDS.

Dôležitá informácia: RESPIRÁTORY MÁME NA SKLADE. Na základe nariadenia vlády je možný predaj len ZDRAVOTNÍKOM, ŠTÁTNEJ SFÉRE a FIRMÁM! Objednávky na súkromné osoby budú zrušené. V prípade osôb v štátnej správe ktoré budú objednávať poprosíme do poznámky uviesť neaké údaje o vás kde pracujete napr policajti číslo odznaku atd. Tak aby sme vedeli identifikovať že sa jedná o ľudí ktorý sú v prvej línií. Tento zákaz sa týka respirátorov  triedy FFP2.

 

 

PRÍKLADY UPLATŇOVANIA

Vysoká koncentrácia dýchateľného prachu, ktorý sa používa na zváranie a spájkovanie, chráni pred prachom obsahujúcim: berýlium, antimón, arzén, kadmium, kobalt, nikel, rádium, strychnín, rádioaktívne častice.

Kontraindikácie

Toto rúško nedodáva kyslík. Neposkytuje ochranu dýchacích ciest v podmienkach nedostatku kyslíka (pod 19%). Nemal by sa používať v priestoroch s malou kubatúrou, najmä bez vetrania, ako sú kanály, studne, nádrže atď.

Polovica masky nechráni pred kontaminantami vo forme pár plynov a hmly látok škodlivých pre zdravie a život ohrozujúcich. Nepoužívajte, ak nie je známy druh, koncentrácia a vlastnosti škodlivých látok. Nepoužívajte počas hasenia požiaru. Polovica masky nezabezpečuje tesnosť, ak sa nosí na neoholenej alebo bradatej tvári.

VLASTNOSTI

Respirátor pozostáva z:

• polypropylénový viacvrstvový filtračný materiál;

• nosová svorka na formátovanie polomasky v nose;

• plastový výfukový ventil;

• popruhy na čelenke vyrobené z opletených gumových nití;

• nosné tesnenie vyrobené z polyuretánovej peny.

• vnútorná vložka zlepšujúca tesnosť a pohodlie pri používaní Respirátor ​​je skonštruovaný tak, aby sa dalo ľahko dýchať počas celej pracovnej zmeny. Vďaka anatomickému tvaru a nosovej svorke a podkladovej pene sa polomaska ​​ľahko prispôsobí väčšine tvarov tváre, aby sa zabezpečila potrebná tesnosť.

korona corona respirator ochranná maska

POUŽITIE A SKLADOVANIE

Masky by sa mali skladovať pri teplote -20 ° C až + 40 ° C a vlhkosti pod 70%. Pred použitím masky skontrolujte jej technický stav: či sú jej komponenty nepoškodené. Poškodené rúška, ktorých dátum exspirácie bol prekročený, sa nemôžu použiť. Polomaska ​​by sa nemala skladať. Aby sa zabezpečila najlepšia tesnosť čelnej časti, mal by byť spôsob inštalácie a nastavenia rúšok nasledovný:

1. pred nasadením polomasky naformujte nosovú sponu jej utiahnutím, čím sa zlepší neskoršie prilnutie na tvár,

2. položte časť tváre tak, aby zakrývala ústa a nos,

3. nasadiť čelenku tak, aby spodný popruh zakrýval krk pod uchom a aby horný popruh prešiel cez hlavu nad ucho;

4. upravte predtvarovanú nosovú sponu tak, aby bola zaistená tesnosť;

5. skontrolovať správnosť nasadenia.

Kontrola správnosti nasadenia:

ochranná maska respirátor corona korona

pevne zakryte vstupy filtračných prvkov rukami,
nádych,
rúško je správne a pevne pripevnené, ak cítite silný odpor a steny masky sa priblížia k tvári,
pevne zakryte výfukové otvory rukami,
výdych,
rúško je správne a pevne pripevnená, ak cítite silný odpor proti výdychu a steny masky sa tlačia preč od tváre,
ak sa zistí akýkoľvek únik musí sa čelná časť nastaviť a skontrolovať jej tesnosť,
ak rúško nemožno utesniť, musí sa vymeniť.

Základné princípy používania prostriedkov na ochranu dýchacích ciest.

Pred použitím všetkých typov filtračných zariadení vždy skontrolujte, či:

rúško nie je poškodené,
nie sú poškodené ventily,
či popruhy čelenky umožňujú pevné uchytenie,
či sú filtračné prvky v dobrom stave, t. j. či označenie balenia a poškodenia zodpovedajú identifikovanému nebezpečenstvu,

Pri použití respirátora dochádza k zvýšeniu respiračného odporu v dôsledku usadenie prachu na ňom. Ak sa užívateľ rozhodne, že sa odpor výrazne zvýšil, rúška by malo vymeniť.

UPOZORNENIE: Kvôli nedostatku respirátorov na trhu sme nútený zasielať náhodne modely respirátorov danej ochrannej skupiny. Respirátory sa môžu líšiť tvarom, farbou alebo značkou. Nemusíte mať obavy. Vždy dostanete respirátor danej ochrannej skupiny. V tomto prípade FFP3.

Jedná sa o jednorázový respirátor. Maximálna účinnosť je 8 hodín. Dlhším používaním stráca svoju účinnosť.

Certifikát: EU / 171/2019/1437 -ENG verzia

Návod Na použite respirátora Sk verzia

 

B VÝZNAM PIKTOGRAMOV / SYMBOLOV: a Overte v užívateľskej príručke. b Rozsah teplôt skladovania. c Maximálna úroveň relatívnej vlhkosti pri skladovaní. d Lehota použiteľnosti: uvedený na výrobku. e NR: táto maska sa môže používať maximálne jednu zmenu (maximálne 8 hodín). Jednorazový výrobok, nesmie sa používa viackrát. f D: táto maska úspešne prešla nepovinnými skúškami upchávania dolomitovým prachom pre slobodnejšie a komfortnejšie dýchanie. EXP doba expirácie výrobku pri správnom skladovaní.

Ak si respirátor zakupujete ako súkromná osoba podľa §4h) poprosíme vás vyplniť pri nákupe do poznámky: Čestne prehlasujem že respirátor potrebujem kvôli svojmu zdravotnému stavu na ochranu svojho zdravia podľa 69/2020 o Z. z. §4h)

 

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info