Dámske oblečenie

Žena nikdy nemá dosť oblečenia. Oblečenie je jedným z najdôležitejších prvkov pre ženu- bez neho by azda ani žena nebola ženou. Poznáte ten pocit keď sa pozrieš do svojho šatníka a nemáš čo na seba? Neboj s ModneVeci.sk tvoj problém hravo zvládneme. Stačí kliknúť na www.modneveci.sk a tam ťa hravo oblečieme kvalitným oblečením od hlavy až po päty. Či už preferuješ klasickú módu a lebo hľadáš extravagntné módne výstrelky. 

Na modneveci.sk nakúpiš oblečenie vhodné do práce ale i na bežné dni. Na svoje si prídu i mamičky na materskej, ktoré chcú takisto na prechádzke s kočíkom vyzerať skvelo. 

Dámske košele

51 položiek

Veľkosť Dámske košele:

Farba:

Zobraziť:

Košele s krátkym rukávom

6 položiek

Veľkosť dámske košele:

Zobraziť:

Šaty

339 položiek

Veľkosť šiat:

Farba:

Zobraziť:

Sveter / Pulóver / Kardigan

226 položiek

Veľkosť oblečenia:

farba:

Zobraziť:
Zobraziť:

Dámske oblečenie na www.modneveci.sk je rôznorodé ale hlavne kvalitné. Snažíme sa naším zákazníkom zabezpečiť oblečenie ktoré je trvácne nie na jedno použitie. Tým šetríme i našu zem a ekológiu. V ponuke dámskeho oblečenia nájdete i nás košele ktoré sú vyrabáné priamo na Slovensku pochádzajú z dielne slovenskej značky VERSABE, ďalej šaty na rôzne príležitosti na svadbu, stužkovú či inú spoločenskú udalosť alebo len tak do práce. Tričká s dlhým či krátkym rukávom vždy s takmer 100 % nej bavlny. Svetre, kardigánypulóvrepončá ktoré nikde inde nekúpite. Elegantné nohavice na každú príležitosť či rifle. A takisto športové oblečeniemikiny a tepláky. No v našej ponuke nájdete ešte mnoho viac máme aj kabáty na zimubundy či moderné vesty.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info