Jesenná kolekcia teplákových súprav a mikín - Kliknite sem.

Dámske spodné prádlo

Spodné prádlo

Všetky určite vieme aké ťažké je vybrať si spodné prádlo, ktoré by Vám dokonale sadlo. Každá z nás má odlišný životný štýl, každá z nás preferuje svoj obľúbený model, každá sme iná. Napriek tomu všetky veľmi dobre vieme ako vie pokaziť deň, keď Vám vaše spodné prádlo nesadne.

Cena od 5€. Doručenie Zadarmo a tovar Skladom. Bezproblémová výmena tovar Preto máme v ponuke podprsenky v rôznych veľkostných variantoch a farbách, tak aby si každá z Vás vybrala veľkosť presne podľa Vašich požiadaviek. Mate príliš veľké alebo naopak malé prsia?, to nevadí u nás si vyberie každá. Pre bezchybný výber podprsenky, Vám chceme uľahčiť prácu s našou kalkulačkou (na výpočet veľkostí podprsenky), ktorá Vám vyráta presnú veľkosť podľa Vašich uvedených mier. Správnou voľbou podprsenky sa Vám odvďačí nielen Vaše telo, ale aj sebavedomie, ktoré získate tým, že Vaše oblečenie Vám sadne ako uliate. oštíhlia.


Pre dokonalý zovňajšok zvoľte hladké podprsenky, Váš dekolt bude pôsobiť prirodzene a vy elegantne. So vzorovanou podprsenkou, ktorá jemne vykúka spod blúzky oživíte a spestrite celkový svoj OUTFIT. Potešte aj svojho partnera, zvodnou čipkovanou podprsenkou , v ktorej budete vyzerať neodolateľne. Zaručujeme Vám, že v prádle od nás sa budete cítiť pohodlne no zároveň sexy a žensky bez ohľadu na vašu veľkosť.

Zobraziť:

Všetky určite vieme aké ťažké je vybrať si prádlo, ktoré by Vám dokonale sadlo.
Každá z nás má odlišný životný štýl, každá z nás preferuje svoj obľúbený model, každá sme iná.
Napriek tomu všetky veľmi dobre vieme ako vie pokaziť deň, keď Vám vaše spodné prádlo nesadne.
Zaručujeme Vám že v prádle od nás sa budete cítiť pohodlne no zároveň sexy a žensky bez ohľadu na
vašu veľkosť.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info