Jesenná kolekcia teplákových súprav a mikín - Kliknite sem.

Dámske ponožky termo

Dámske ponožky termo

43 položiek

Veľkosť dámske ponožky:

Zobraziť:

Ponožky

16 položiek

Veľkosť ponožiek:

Zobraziť:

Ponožky

43 položiek

Veľkosť detských ponožiek:

Zobraziť:

Dámske ponožky

Chystáte sa na lyžovačku, sánkovačku či na chatu s priateľmi a potrebujete teplé a hrejivé oblečenie? Ponúkame Vám krásne modely dámskych ponožiek v rôznych farebných kombináciách, doplnené o zaujímavé vzory.

Máte záujem o svetlé či tmavé farby ponožiek? Je vaša obľúbená farba ružová, modrá, červená, fialová či sivá? Alebo hľadáte ponožky vo viacerých farbách? Krásne pestrofarebné či jednofarebné dámske ponožky nájdete na webovej stránke www.modneveci.sk v sekcii dámske spodné prádlo. Ponožky sú vyšívané s nádhernými vzormi soba, kvietočkov, korčúľ alebo sú bez výšivky. V spodnej časti ponožiek sa nachádza protišmyková podrážka, ktorá zabezpečí stabilitu pri chôdzi. Vnútro ponožiek je kvalitné zateplené, takže Vaše nohy nebudú chladné a studené. Ponožky sa vďaka svojmu materiálu prispôsobia aj širším nohám. V teplých ponožkách sa budete cítiť príjemne a komfortne.
Dámske termo ponožky sú ideálne aj ako darček pre všetky vekové kategórie. Potešíte s nimi svoju vnučku, mamu či starú mamu. Termo ponožky sú ideálne ako mikulášsky či vianočná darček. S našimi ponožkami potešíte každú ženu a vyčaríte jej úsmev na perách. Zaručujeme dlhú trvácnosť ponožiek a stopercentnú spokojnosť našich zákazníkov.

Príjemné nakupovanie vám želá Team ModneVeci.sk

Dámske termo ponozky

Kvalitné dámske protišmykové termo ponožky s Vianočným vzorom za skvelé ceny a rôzne farebné varianty. Čo by to bolo za termoprádlo bez termo ponožiek? Termo ponožky - lacný a navyše čoraz viac obľúbený vianočný darček. Aj v našej ponuke nájdete termo ponožky pre ženy, pre mužov a takisto pre deti alebo bábätká. Množstvo vzorov a farieb. Najmä ponožky s Vianočnými vzormi sú ideálnym, praktickým a lacným darčekom, ktorý človeka poteší a reálne ho využije. Nezabudnite taktiež aj na dámske zateplené papuče či čiapky so šálmi, to všetko Vám vieme doručiť do 24 hodín.

 

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info