Dámske plavky - kolekcia 2019. Kliknite sem.

Dámske ponožky termo

44 položiek

Veľkosť dámske ponožky:

Zobraziť:

Ponožky

12 položiek

Veľkosť ponožiek:

Zobraziť:

Ponožky

23 položiek

Veľkosť detských ponožiek:

Zobraziť:

Dámske ponožky

Chystáte sa na lyžovačku, sánkovačku či na chatu s priateľmi a potrebujete teplé a hrejivé oblečenie? Ponúkame Vám krásne modely dámskych ponožiek v rôznych farebných kombináciách, doplnené o zaujímavé vzory.

Máte záujem o svetlé či tmavé farby ponožiek? Je vaša obľúbená farba ružová, modrá, červená, fialová či sivá? Alebo hľadáte ponožky vo viacerých farbách? Krásne pestrofarebné či jednofarebné dámske ponožky nájdete na webovej stránke www.modneveci.sk v sekcii dámske spodné prádlo. Ponožky sú vyšívané s nádhernými vzormi soba, kvietočkov, korčúľ alebo sú bez výšivky. V spodnej časti ponožiek sa nachádza protišmyková podrážka, ktorá zabezpečí stabilitu pri chôdzi. Vnútro ponožiek je kvalitné zateplené, takže Vaše nohy nebudú chladné a studené. Ponožky sa vďaka svojmu materiálu prispôsobia aj širším nohám. V teplých ponožkách sa budete cítiť príjemne a komfortne.
Dámske ponožky sú ideálne aj ako darček pre všetky vekové kategórie. Potešíte s nimi svoju vnučku, mamu či starú mamu. Ponožky sú ideálne ako mikulášsky či vianočná darček. S našimi ponožkami potešíte každú ženu a vyčaríte jej úsmev na perách. Zaručujeme dlhú trvácnosť ponožiek a stopercentnú spokojnosť našich zákazníkov.

Príjemné nakupovanie vám želá Team ModneVeci.sk

Themo ponožky lacný a navyše čoraz viac obľúbený vianočný darček. Aj v našej ponuke nájdete thermo ponožky pre ženy, pre mužov a takisto pre deti alebo bábätká. Množstvo vzorov a farieb. 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info