Jesenná kolekcia teplákových súprav a mikín - Kliknite sem.

Podprsenky

Podprsenky

80 položiek

Veľkosť podprsenky:

Výstuž:

TYP:

Ramienka:

Materiál:

Zobraziť:

Podprsenky

Ponúkame podprsenky pre ženy s rôznymi veľkosťami poprsia dokonca aj pre dámy ktorým robí problém si vybrať podprsenku v kamennej predajni. Neváhajte a objednajte si módne podprsenky z našej ponuky už dnes!

Podprsenka je symbolom ženskosti a ukrytým tajomstvom ženskej krásy. Abecedné číslovanie podprseniek uľahčuje ženám nájsť správny model s akýmikoľvek veľkosťami pŕs. Máte problém zvoliť si pre seba vhodnú podprsenku a ideálny model? V našej ponuke nájdete množstvo strihov a typov podprseniek. S našimi podprsenkami si príde na svoje každá žena. Dámske podprsenky sú navrhnuté v elegantnom a luxusnom strihu. Máte rady podprsenku vystuženú, polo vystuženú či s push-up efektom? Alebo obľubujete balconettkový či klasický strih podprsenky? Ramienka podprsenky sú odnímateľné i neodnímateľné. V prípade individuálnej potreby sa dajú ramienka regulovať. Zapínanie podprseniek je na kovové háčiky, ktoré garantuje neodopínanie a stabilitu pŕs. Vyrobené sú z kvalitného a pohodlného materiálu, ktorý zaručí pohodlie počas nosenia. Príjemná bavlna, zmyselnosť a čaro čipky či lesklý satén dodá podprsenkám originálny a jedinečný vzhľad. Množstvo farebných kombinácií, vzorov a modelov podprseniek nájdete TU.
Ponúkame podprsenky pre dámy či mladé slečny. Nezabudli sme ani na nevesty, ktoré hľadajú jednoduchú, snehovo-bielu podprsenku pod svadobné šaty, dojčiace matky, ktoré koja svoje deti, ale ani na ženy, ktoré si chcú spestriť večer so svojou polovičkou. S našimi podprsenkami si príde na svoje aj tá najnáročnejšia žena. Neváhajte a objednajte si módne podprsenky z našej ponuky už dnes!

Príjemné nakupovanie vám želá Team ModneVeci.sk

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info