Dámske plavky - kolekcia 2019. Kliknite sem.

Hodnotenia spokojných zákazníčok ModneVeci.sk


iframe_img iframe_img iframe_img

Kožené Čižmy

39 položiek

Veľkosť obuvi:

Zobraziť:

Kotníkové čižmy-topánky

15 položiek

Veľkosť obuvi:

Zobraziť:

Zima vás neprekvapí! Kvalitné dámske kožené čižmy vyrobené z pravej kože. Vhodné aj do tých najchladnejších mrazivých dní a snehu vďaka oteplenému vnútru z teplej ovčej vlny. Dámske čižmy sú dostupné v rôznych farbách a prevedeniach. Každá žena si príde na svoje -nízke podpätky ale i vysoké platformy, či čižmy nad kolená. Krásne farby ako sú béžovo sivá, ťavia hnedá, tmavo modrá ale klasická čierna. Navyše možnosť šitia kožených čižiem na mieru podľa vašich mier. Široké lýtko nie je problém! !

Kožené čižmy

Dámske čižmy značky VERSABE sú vyrobené z kvalitnej pravej kože. Množstvo modelov kožených čižiem v rôznych farebných prevedeniach.

S našimi čižmami potešíme všetky naše zákazníčky. Máte záujem o čižmičky na vysokom alebo nízkom podpätku? Ale hľadáte čižmy na platforme? U nás nájdete to, čo hľadáte. Vysoký podpätok perfektne vyzdvihne postavu a opticky uberie pár kilogramov. V čižmách na nízkom podpätku sa budete cítiť pohodlne a komfortne. V prípade ak si vyberiete oteplené čižmy tak je vnútro oteplené ovčou vlnou, takže Vašim nohám nebude zima počas chladných zimných dní. Koža sa dokonale prispôsobí a nádherne zvýrazni líniu ženskej nohy. Po celej vnútornej dĺžke sa nachádza kovový zips, ktorý umožňuje ľahšie obúvanie či vyzúvanie čižiem. Protišmyková podrážka zaručí stabilnú chôdzu počas zimy. Elegantné a luxusné prevedenie čižiem vytvára jedinečný a originálny vzhľad. Dámske kožené čižmy sa krásne hodia k sukni, šatám či nohaviciam. Béžové, sivé, hnedé, tmavo modré alebo klasické čierne? Ktoré budú tie Vaše?
Ste dáma, ktorá má široké lýtko? Žiaden problém. Ponúkame možnosť šitia kožených čižiem na mieru presne podľa Vašich mier. Stačí ak sa nám správne pomeriate podľa návodu na našej stránke www.modneveci.sk a Vaše miery uvediete v priloženom formulári.

Príjemné nakupovanie vám želá Team ModneVeci.sk

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info