Dámske plavky - kolekcia 2019. Kliknite sem.

Hodnotenia spokojných zákazníčok ModneVeci.sk


iframe_img iframe_img iframe_img iframe_img

Neoteplené

24 položiek

Veľkosť obuvi:

Zobraziť:

Oteplené papuče

31 položiek

 

 

Veľkosť obuvi:

Zobraziť:

Dámske ponožky termo

46 položiek

Veľkosť dámske ponožky:

Zobraziť:

Ponožky

12 položiek

Veľkosť ponožiek::

Zobraziť:

Ponožky

23 položiek

Veľkosť detských ponožiek:

Zobraziť:

Papuče! Lacný a praktický vianočný darček ktorý poteší každého. Mamka, otec, babka či dedko obujeme všetkých! Teplé papuče od modneveci.sk by nemali chýbať pod žiadnym vianočným stromčekom! Papuče sú nielen krásne na pohľad ale sú i vyrábané z kvalitných materiálov.

Chutné papučky z ovčej vlny, ľadvinový pás alebo papuče s výšivkou snehovej vločky v bielej, ružovej alebo červenej farbe. Tak šup šup nakupovať lebo Vianoce sú už za dverami!

Dámske papuče

Nádherné dámske kožené papuče v rôznych modeloch a farbách. Papuče sú vhodné ako darček na narodeniny, meniny, Vianoce alebo len tak, pre milé potešenie.

Dámske papuče v rôznych farebných prevedeniach, ktoré krásne vyznejú na ženskej nohe. Papuče sú navrhnuté v športovom aj v elegantnom dizajne. S otvorenou špičkou je vaša noha voľná a skvele sa vetrá. Zatvorená špička zabezpečí, že papučky sa počas chodenia nevyzúvajú. Papučky s otvorenou pätou sa prakticky a jednoducho obúvajú aj vyzúvajú. V prednej časti papučiek sa nachádzajú krásne aplikácie, riasenia či výšivky, ktoré papuče krásne dopĺňajú a dodávajú im zaujímavý vzhľad. Papuče pre dámy sú vyrobené z pravej kože alebo z kvalitnej ekokože, takže Vám vydržia viac ako len jedno obdobie. Na podrážke sa nachádza mäkká ortopedická stielka, ktorá poskytne Vašim nohám príjemný a komfortný pocit. Oteplené papučky v ktorých Vám už viac nebude zima! Vnútro papúč je kvalitne oteplené. Papučky sú zdobené farebnými vláskami, ktoré obohatia celkový vzhľad papučiek. Navyše papučky sú ľahko umývateľné, čo ocení každá žena.
Papučky sú vhodné pre rôzne vekové kategórie. S našimi papučkami potešíte nielen svoju dcéru, ale vyčaríte úsmev na perách aj starej mame. Dámske papuče sú dostupné vo veľkostí od 36 po veľkosť 41. Dokonca niektoré modely neoteplených papúč sú dostupné vo veľkosti 42, takže na svoje si príde každá žena.

Príjemné nakupovanie vám želá Team ModneVeci.sk

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info