Jesenná kolekcia teplákových súprav a mikín - Kliknite sem.

Dámske papuče

Papuče teplé

35 položiek

 

 

Veľkosť obuvi:

Zobraziť:

Papuče na leto

36 položiek

Veľkosť obuvi:

Zobraziť:

Šlapky

5 položiek

Veľkosť obuvi:

Zobraziť:

Dámske ponožky termo

43 položiek

Veľkosť dámske ponožky:

Zobraziť:

Ponožky

18 položiek

Veľkosť ponožiek:

Zobraziť:

Ponožky

30 položiek

Veľkosť detských ponožiek:

Zobraziť:

Papuče! Lacný a praktický vianočný darček ktorý poteší každého. Mamka, otec, babka či dedko obujeme všetkých! Teplé papuče s expres rýchlym dodaním od modneveci.sk by nemali chýbať pod žiadnym vianočným stromčekom! Papuče sú nielen krásne na pohľad ale sú i vyrábané z kvalitných materiálov.

Chutné papuče z ovčej vlnyľadvinový pás alebo papuče s výšivkou snehovej vločky v bielej, ružovej alebo červenej farbe. Tak šup šup nakupovať lebo Vianoce sú už za dverami!


Hodnotenia spokojných zákazníčok ModneVeci.sk


iframe_img iframe_img iframe_img iframe_img iframe_img iframe_img

Dámske papuče v rôznych farebných prevedeniach, ktoré krásne vyznejú na ženskej nohe sú dokonalým darčekom na Vianoce. Papuče sú navrhnuté v športovom aj v elegantnom dizajne. S otvorenou špičkou je vaša noha voľná a skvele sa vetrá. Zatvorená špička zabezpečí, že papuče sa počas chodenia nevyzúvajú. Papuče s otvorenou pätou sa prakticky a jednoducho obúvajú aj vyzúvajú. V prednej časti papúč sa nachádzajú krásne aplikácie, riasenia či výšivky, ktoré dámske papuče krásne dopĺňajú a dodávajú im zaujímavý vzhľad. Papuče pre dámy sú vyrobené z pravej kože alebo z kvalitnej ekokože, takže Vám vydržia viac ako len jedno obdobie, takže sú jasnou voľbou ako domáca obuv. Na podrážke sa nachádza mäkká ortopedická stielka, ktorá poskytne Vašim nohám príjemný a komfortný pocit. Zateplené papuče, v ktorých Vám už viac nebude zima! Vnútro papúč je kvalitne zateplené. Papuče na doma sú zdobené farebnými vláskami, ktoré obohatia celkový vzhľad papúč. Navyše papuče sú ľahko umývateľné, čo ocení každá žena.
Papuče sú vhodné pre rôzne vekové kategórie. S našimi papučami potešíte nielen svoju dcéru, ale vyčaríte úsmev na perách aj starej mame. Sú dostupné vo veľkostí od 36 po veľkosť 41. Dokonca niektoré modely neoteplených papúč sú dostupné vo veľkosti 42, takže na svoje si príde každá žena.

V ponuke na modneveci.sk nájdete papuče lacnejšie ako na zľavomatoch. V ponuke máme i papuče pre mužov ale i pre deti.  Takmer všetky papuče sú skladom s expres dodaním do 24h. Ak sa stane že je momentálne nejaký model v nejakej veľkosti vypredaný naskladníme ho do 3-5dní. Do pozornosti vám dávame ešte dámske termo ponožky,ktoré sú takisto veľmi obľúbeným darčekom pod stromček!

blank
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info