Predĺžená telefonická podpora 07:00-18:00

Tenisky

1 položka

Veľkosť obuvi:

Zobraziť:

Dámske tenisky

Máš záujem o obuv, ktorú môžeš nosiť kamkoľvek? Objednaj si na našom e shope www.modneveci.sk dámske tenisky, ktoré využiješ nie len do práce, mesta, ale aj na ako súčasť trendy outfitov na rôzne príležitosti. Už dosť lodičiek na vysokých opätkoch, z ktorých Vás bolia nohy a z ktorých máte otlaky!

Obujte si dámske tenisky, ktoré sa môžu využiť inak, ako len na šport. Tenisky sú vďaka svojmu zaujímavému dizajnu vhodné k sukni, šatám či nohaviciam. Spolu s teniskami vytvoríte moderný a štýlový outfit, v ktorom sa budete cítiť pohodlne a príjemne. Jednofarebné, pestrofarebné, kvietkované, kožené či latkové? Tenisky sú so šnurovaním, ktoré sa postará o jednoduché a ľahké obúvanie či vyzúvanie. Bielu podrážku, ktorá nerobí šmuhy na podlahe ocení každá žena. Ktoré budú tie Vaše?
Zaobstarajte si pohodlnú a príjemnú obuv v ktorej bude Vaše chodenie radosť. Tenisky nesmú chýbať v botníku nijakej ženy. Vyskúšajte a objednajte si jedny z našich tenisiek a garantujeme Vám, že iné si už nebude chcieť obuv.

Príjemné nakupovanie vám želá Team ModneVeci.sk

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info