Jesenná kolekcia teplákových súprav a mikín - Kliknite sem.

Tenisky

Tenisky

1 položka

Veľkosť obuvi:

Zobraziť:

Dámske tenisky

Máš záujem o obuv, ktorú môžeš nosiť kamkoľvek? Objednaj si na našom e shope www.modneveci.sk dámske tenisky, ktoré využiješ nie len do práce, mesta, ale aj na ako súčasť trendy outfitov na rôzne príležitosti. Už dosť lodičiek na vysokých opätkoch, z ktorých Vás bolia nohy a z ktorých máte otlaky!

Obujte si dámske tenisky, ktoré sa môžu využiť inak, ako len na šport. Tenisky sú vďaka svojmu zaujímavému dizajnu vhodné k sukni, šatám či nohaviciam. Spolu s teniskami vytvoríte moderný a štýlový outfit, v ktorom sa budete cítiť pohodlne a príjemne. Jednofarebné, pestrofarebné, kvietkované, kožené či latkové? Tenisky sú so šnurovaním, ktoré sa postará o jednoduché a ľahké obúvanie či vyzúvanie. Bielu podrážku, ktorá nerobí šmuhy na podlahe ocení každá žena. Ktoré budú tie Vaše?
Zaobstarajte si pohodlnú a príjemnú obuv v ktorej bude Vaše chodenie radosť. Tenisky nesmú chýbať v botníku nijakej ženy. Vyskúšajte a objednajte si jedny z našich tenisiek a garantujeme Vám, že iné si už nebude chcieť obuv.

Príjemné nakupovanie vám želá Team ModneVeci.sk

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info