Nová kolekcia plaviek 2020 - Kliknite sem.

Plavky a bikiny 2020

Dvojdielne dámske plavky

164 položiek

Veľkosť plaviek:

Vzor:

Zobraziť:

Jednodielne plavky a tankiny 2020 aj pre moletky

20 položiek

Veľkosť plaviek:

Vzor:

Zobraziť:
Zobraziť:

Plavky

Chcete plavky v ktorých budete vyzerať zvodne, sexi a krásne? Máte problém s veľkosťou? Ste žena, ktorá hľadá tie správne plavky podľa Vášho vkusu a na Vašu postavu? S nami ste ich už našla. Ponúkame Vám modely v elegantnom a luxusnom dizajne a v rôznych veľkostiach (veľkosti S- 5XL, košíčky od B- G, ). S našimi plavkami si príde na svoje každá žena.

Pripravili sme si pre vás novú kolekciu jednodielnych plaviek, dvojdielnych plaviek či tankín. Na sklade máme rôzne modely plaviek. Široká škála veľkosti, farebných kombinácií, vzorov či tvarov. Každá žena si nájde u nás tú správnu voľbu. Jednoduché či doplnené o originálne a zaujímavé aplikácie. Pestré, jasné, žiarivé, pastelové či neónové farby, ktoré nevyblednú počas nosenia či vplyvom slnečného žiarenia. Kvalitný materiál, ktorý sa neroztiahne vo vode a zachová si svoj pôvodný tvar. Ak si neviete poradiť s veľkosťou zanechajte nám e-mail alebo sa ozvite telefonicky na vyššie uvedené číslo. V prípade, ak Vám plavky nesadnú nie je problém s výmenou či vrátením tovaru. Oblečte sa do našej módy a objednajte si ich už dnes!

Príjemné nakupovanie vám želá Team ModneVeci.sk

Skráťte si čakanie na teplé letné mesiace a preneste sa aspoň na malý moment na exotické miesta vďaka nádherným modelom plaviek práve od nás.
Ktorá z nás by si práve teraz nechcela užívať horúce slnečné lúče, ľadové drinky a šum neďalekého mora?
Pripravte sa na svoju dovolenku s nami! Vyberte si z bohatej ponuky plaviek, v rôznych farbách modeloch, strihoch,
ktoré pre Vás neustále aktualizujeme a dopĺňame podľa súčasného módneho trendu.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info