Jesenná kolekcia teplákových súprav a mikín - Kliknite sem.

Pyžama

Pyžama

26 položiek

Zobraziť:
Zobraziť:

Dámske pyžamá

Spánok patrí k neoddeliteľnej súčasti nášho života, ktorý zároveň patrí medzi tie najobľúbenejšie. Preto si vyberte pohodlné a príjemné dámske pyžamo, v ktorom budete vyzerať sexi a neodolateľne aj počas noci.

Prichystali sme pre Vás originálne kúsky pyžamá a dámskych košieľok, z ktorých si vyberie každá žena. Pyžamá a nočné košieľky sú vyrobené z kvalitného a jemného materiálu, v ktorom sa budete cítiť skvelo a v ktorých sa Vám budú snívať tie najkrajšie sny. Hľadáte pyžamo, ktoré Vás zahreje počas studeného počasia alebo máte záujem o letné, krátke pyžamo, ktoré zvodne odhalí Vaše telo? Pyžamo s dlhým rukávom a nohavicami je ideálnom voľbou počas chladných večeroch. Je doplnené o nápisy, ktoré pôsobia moderne a trendy. Zaujalo Vás jednofarebné pyžamko alebo naopak pyžamo s bodkami, vločkami či ďalšími zaujímavými vzormi? Alebo Vám padol do oka iný model nášho pyžama. Na teplé letné noci tu máme pre Vás nádherné nočné košele a pyžamá navrhnuté v krátkom strihu. Nočné košieľky sú vyrobené z ľahkého materiálu, v ktorom sa budete cítiť voľne a slobodne. Vrchnú časť tvorí tričko s rukávom alebo tričko v strihu tielka. Doplnené sú o mašličky, bodky či obľúbený vojenský vzor. Kraťasy alebo ¾ nohavice tvoria spodnú časť pyžama. V našich pyžamách budete spať sladko po boku svojho partnera, ktoré Váš krásny nočný úbor určite ocení.
Zapáčilo sa Vám nejaké pyžamo z našej stránky? Neváhajte a objednajte si ho už dnes a budete viac ako len spokojná. V prípade, že sa Vám pyžamo alebo nočná košieľka nebudú páčiť je možné tovar vrátiť. Ale to s našimi pyžamami a košieľkami iste nebude Váš prípad!

Príjemné nakupovanie vám želá Team ModneVeci.sk

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info