Predĺžená telefonická podpora 07:00-18:00

Podväzkový pás

21 položiek

Veľkosť nohavičiek:

Zobraziť:

Podväzkové pásy

Krásny a zvodný kúsok spodnej bielizne, ktorý by nemal chýbať v žiadnom ženskom šatníku. Sexy podväzkový pás z Vás spraví príťažlivú ženu, celkový Váš outfit rozžiari a podotkne vašu ženskosť a atraktívnosť.

V tejto sekcii nájdete množstvo modelov podväzkových pásov, ktoré neuniknú nijakému ženskému oku. Vyrobené sú jemného a hebkého materiálu, ktorý je príjemný na pokožku a ženské telo. Jednoduchý saténovo lesklý materiál alebo priehľadná kvetinová čipka podväzkového pásu? Vybrať si môžete z viacerých farieb a z rôznymi vzorov. Zdobené sú zaujímavými aplikáciami, ktoré jedinečne a originálne obohatia celkový vzhľad podväzkového pásu. Podväzkové pásy sú doplnkom ku korzetu alebo podprsenke a nohavičkám. Spoločne vytvárajú dokonalý set, ktorý perfektne odhalí ženské krivky.
Staňte sa sexi a neodolateľnou ženou s našimi podväzkovými pásmi! Podväzok je vhodný pre nevesty alebo pre ženy, ktoré si chcú spríjemniť a spestriť večer so svojím partnerom. Objednajte si nádherné podväzkové pásy s ktorým určite zažiarite. S našimi podväzkovými pásmi budete určite spokojná a ich kúpu určite neoľutujete!

Príjemné nakupovanie vám želá Team ModneVeci.sk

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info